piątek, 26 czerwca 2015

Plany na wakacje


Już zaczęły się wakacje. Po rozdaniu świadectw i chwilach prawdy, pełnych skrajnych emocji nadchodzi czas, by zacząć na poważnie myśleć o nadchodzących dwóch miesiącach. Każdy chciałby je jak najlepiej wspominać, ale nie zawsze tak się staje. Dlatego chciałabym podjąć kilka postanowień, żeby ten okres jak najlepiej wykorzystać. Poza wyjazdami, obozem i spotkaniami z koleżankami zawsze zostaje czas, który mogę właśnie na nie przeznaczyć. O wielu z tych rzeczy marzyłam lub próbowałam robić od dawna, ale brak czasu był największą przeszkodą. Oto one:

- obejrzyć jak najwięcej filmów, które zawsze odkładałam, kiedy będzie czas.
-  wziąść się na poważnie za naukę angielskiego i niemieckiego, bo długo tego niestety nie robiłam. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że każdy kto chodził do szkoły, wie że ostatnie tygodnie są najbardziej stresujące i pełne emocji, by jak najlepiej wypadło świadectwo.
- biegać jak najczęściej i poćwiczyć kilka figur gimnastycznych.
- robić jak najwięcej zdjęć.
- czytać, czytać i jeszcze raz czytać!

Postaram się pod koniec lipca napisać pierwsze podsumowanie a w sierpniu ostateczny rachunek sumienia.  Przede wszystkim stawiam jednak na spontaniczność i na los, bo od tego są wakacje, żeby wyrwać się z rutyny ! A jak wy czytelnicy planujecie wakacje?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz