niedziela, 3 marca 2013

"Mnich który sprzedał swoje ferrari"Co byś zrobił gdyby okazało się,że to czym żyłeś wczoraj i było ci celem i sensem zycia okazało się nie ważne. Co byś zrobił? Właśnie to spotyka głównego bohatera Juliana. Do wczoraj prestiżowy prawnik.
Wiódł bogate przez wielu zwane wpaniałe życie. Dziś dostaał zawału i lekarz powiedział mu,że musi porzucić prace. Co byś zrobił? On podejmuje dyrastyczną decyzje. Sprzedaje wszystko i wyrusza w poszukiwaniu celu  życia do Indi. Tam na szczycie góry spotyka mędrów którzy posiadają sekret wiecznej młodości i szczęścia.

Książka naprawdę arcydzieło. Nie jest to zwykły podręcznik z wykropkowanymi punktami rób to,tego nie.
Jest to książka mówiąca co pomoże osiągnąć ci wieczne szczęście. Nie nakazuje . Inspiruje i poradza co jak i lepiej zrobić. Jednak wszystko zależy od ciebie. Bo jak mówi "Wszysko nie na siłę i z umiarem"
Tę książke nie można przeczytać raz tylko kilkanaście razy. Ja przeczytałam ją raz szybko,bo ciekawość wzieła górę. Teraz czytam ją drugi raz powoli,nieśpiesznie. Staram to wprowadzać w życie choć to trudne,fakt.

Jeśli nie lubisz tego rodzaju książek przeczytaj jednkak. Nic nie stracisz,a wiele zyskasz.
Nie powołuj się,że się na religie. Książka nie wzywa do porzucenia swojej i jej zmiany. Mówi poświęć więcej czasu rodzinie,w każdym zdarzeniu doszukuj się dobrej strony,są tylko lekcje.
Przeczytaj choćby raz.

Daje jej 5/5. Bo naprawde jest świetna.

Zostałam niedawno wytypowana przez kataleje http://kataleja-w-drodze.blogspot.com za co bardzo dzięnkuje.
Wyróżnienie wiąże się z kilkoma warunkami. Oto one.
1. Wyróżnij 5 blogów (nie można wyróżnić osoby, od której dostało się wyróżnienie) :-(
2. Poinformuj osoby wyróżnione o wyróżnieniu
3. Umieść wyróżnienie na bocznym pasku
4. Podziękuj za wyróżnienie
 5. Opisz siebie w 3 słowach:  roztrzepana,wieczna marzycielka,zabawna
Oto wytypowane przezemnie blogi: http://miastoksiazek.blox.pl/html,http://blog.ingliszticzer.pl/ ,http://my-foreign-languages.blogspot.com/. Cóż chyba złamie reguły. Te które chciałam wyróżnić są już wyróżnione.


1 komentarz:

  1. Ksiazka ciekawa. Juz pare razy o niej slyszalam. Chyba siegne po nia. Udanego startu w nowy tydzien:)

    OdpowiedzUsuń